OptiFuse APR-UL-25A
APR-UL-25A
Part No.:
APR-UL-25A
Manufacturer:
OptiFuse
Category:
Fuses
Package:
Datasheet:
ShinYuaAPR-UL-25A.pdf
Description:
FUSE AUTO 25A 32VDC BLADE
  • Related Categories
Package/Case:
Packaging:
Bulk
Series:
APR-UL
ProductStatus:
Active
MountingType:
Holder
FuseType:
Automotive
CurrentRating(Amps):
25 A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
32 V