Comchip Technology ATV02W300-HF
ATV02W300-HF
Part No.:
ATV02W300-HF
Datasheet:
ShinYuaATV02W300-HF.pdf
Description:
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD123
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
30V
Voltage-Breakdown(Min):
33.3V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
48.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
4.13A
Power-PeakPulse:
200W
OperatingTemperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)