Comchip Technology ATV06B121J-HF
ATV06B121J-HF
Part No.:
ATV06B121J-HF
Datasheet:
ShinYuaATV06B121J-HF.pdf
Description:
TVS DIODE 120VWM 193VC DO214AA
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
120V
Voltage-Breakdown(Min):
133V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
193V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
3.11A
Power-PeakPulse:
600W
OperatingTemperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)