OptiFuse CBW57-EJ-15A
CBW57-EJ-15A
Part No.:
CBW57-EJ-15A
Manufacturer:
OptiFuse
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYuaCBW57-EJ-15A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 32VDC
Packaging:
Bulk
Series:
CBW57
ProductStatus:
Active
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Thermal
CurrentRating(Amps):
15A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
32 V