OptiFuse CBW57-ES-20A-5H
CBW57-ES-20A-5H
Part No.:
CBW57-ES-20A-5H
Datasheet:
ShinYuaCBW57-ES-20A-5H.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 32VDC
CurrentRating(Amps):
20A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
32 V