OptiFuse CBW57-PB-15A-5X
CBW57-PB-15A-5X
Part No.:
CBW57-PB-15A-5X
Datasheet:
ShinYuaCBW57-PB-15A-5X.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 32VDC
CurrentRating(Amps):
15A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
32 V