OptiFuse CBW57-PS-10A-5X
CBW57-PS-10A-5X
Part No.:
CBW57-PS-10A-5X
Datasheet:
ShinYuaCBW57-PS-10A-5X.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 32VDC
CurrentRating(Amps):
10A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
32 V