OptiFuse CBW57-PS-15A
CBW57-PS-15A
Part No.:
CBW57-PS-15A
Datasheet:
ShinYuaCBW57-PS-15A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 32VDC
CurrentRating(Amps):
15A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
32 V