OptiFuse CBW57-PS-20A
CBW57-PS-20A
Part No.:
CBW57-PS-20A
Datasheet:
ShinYuaCBW57-PS-20A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 32VDC
CurrentRating(Amps):
20A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
32 V