OptiFuse CBW57-PS-25A-5X
CBW57-PS-25A-5X
Part No.:
CBW57-PS-25A-5X
Datasheet:
ShinYuaCBW57-PS-25A-5X.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 25A 250VAC 32VDC
CurrentRating(Amps):
25A
VoltageRating-AC:
250 V
VoltageRating-DC:
32 V