Coolgear CG-22WPD25B
CG-22WPD25B
Part No.:
CG-22WPD25B
Manufacturer:
Coolgear
Category:
Power over Ethernet (PoE)
Package:
Datasheet:
ShinYuaCG-22WPD25B.pdf
Description:
22W DC TO USB TYPE-C PD OUTPUT A
Packaging:
Retail Package
Series:
ProductStatus:
Obsolete
Type:
Splitter
Voltage-Input:
NumberofPorts:
1
Voltage-Output:
5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Current-Output:
Power(Watts)-PerPort:
22W
Compliance:
IEEE802.3af
DataRate:
Features:
OperatingTemperature:
10°C ~ 60°C
Efficiency:
MountingType:
Desktop
Size/Dimension:
4.00 L x 3.00 W x 1.25 H (101.6mm x 76.2mm x 31.8mm)
ApprovalAgency:
Category:
Power over Ethernet (PoE)
Datasheet:
ShinYuaCG-22WPD25B.pdf
1. How to order CG-22WPD25B on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the CG-22WPD25B price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CG-22WPD25B?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CG-22WPD25B.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image CG-PWRPNESTKIT CG-POE15VPD CG-PWRPNESTKIT-W CG-22WPD25B CG-POE-CESAT
Part Number CG-PWRPNESTKIT CG-POE15VPD CG-PWRPNESTKIT-W CG-22WPD25B CG-POE-CESAT
Manufacturer Coolgear Coolgear Coolgear Coolgear Coolgear
Packaging Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Splitter Splitter Splitter Splitter Splitter
Voltage-Input - - - - -
NumberofPorts 1 1 1 1 1
Voltage-Output 5V, 9V, 12V, 15V, 20V 5V, 9V, 12V, 15V, 20V 5V, 9V, 12V, 15V, 20V 5V, 9V, 12V, 15V, 20V 5V, 9V, 12V, 15V, 20V
Current-Output - - - - -
Power(Watts)-PerPort 22W 22W 22W 22W 22W
Compliance IEEE802.3af IEEE802.3af IEEE802.3af IEEE802.3af IEEE802.3af
DataRate - - - - -
Features - - - - -
OperatingTemperature 10°C ~ 60°C 10°C ~ 60°C 10°C ~ 60°C 10°C ~ 60°C 10°C ~ 60°C
Efficiency - - - - -
MountingType Desktop Desktop Desktop Desktop Desktop
Size/Dimension 4.00 L x 3.00 W x 1.25 H (101.6mm x 76.2mm x 31.8mm) 4.00 L x 3.00 W x 1.25 H (101.6mm x 76.2mm x 31.8mm) 4.00 L x 3.00 W x 1.25 H (101.6mm x 76.2mm x 31.8mm) 4.00 L x 3.00 W x 1.25 H (101.6mm x 76.2mm x 31.8mm) 4.00 L x 3.00 W x 1.25 H (101.6mm x 76.2mm x 31.8mm)