Coolgear CG-POE15VPD
CG-POE15VPD
Part No.:
CG-POE15VPD
Manufacturer:
Coolgear
Category:
Power over Ethernet (PoE)
Package:
Datasheet:
ShinYuaCG-POE15VPD.pdf
Description:
USB C WITH PD POE SPLITTER FOR N
Packaging:
Retail Package
Series:
ProductStatus:
Obsolete
Type:
Splitter
Voltage-Input:
44 ~ 57V
NumberofPorts:
1
Voltage-Output:
15V
Current-Output:
Power(Watts)-PerPort:
13W
Compliance:
IEEE802.3af, IEEE802.3at
DataRate:
Features:
OperatingTemperature:
10°C ~ 78°C
Efficiency:
MountingType:
Desktop
Size/Dimension:
2.13 L x 1.14 W x 0.98 H (54.0mm x 29.0mm x 25.0mm)
ApprovalAgency:
Category:
Power over Ethernet (PoE)
Datasheet:
ShinYuaCG-POE15VPD.pdf
1. How to order CG-POE15VPD on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the CG-POE15VPD price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CG-POE15VPD?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of CG-POE15VPD.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image CG-PWRPNESTKIT CG-POE15VPD CG-PWRPNESTKIT-W CG-22WPD25B CG-POE-CESAT
Part Number CG-PWRPNESTKIT CG-POE15VPD CG-PWRPNESTKIT-W CG-22WPD25B CG-POE-CESAT
Manufacturer Coolgear Coolgear Coolgear Coolgear Coolgear
Packaging Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package Retail Package
Series - - - - -
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Splitter Splitter Splitter Splitter Splitter
Voltage-Input 44 ~ 57V 44 ~ 57V 44 ~ 57V 44 ~ 57V 44 ~ 57V
NumberofPorts 1 1 1 1 1
Voltage-Output 15V 15V 15V 15V 15V
Current-Output - - - - -
Power(Watts)-PerPort 13W 13W 13W 13W 13W
DataRate - - - - -
Features - - - - -
OperatingTemperature 10°C ~ 78°C 10°C ~ 78°C 10°C ~ 78°C 10°C ~ 78°C 10°C ~ 78°C
Efficiency - - - - -
MountingType Desktop Desktop Desktop Desktop Desktop
Size/Dimension 2.13 L x 1.14 W x 0.98 H (54.0mm x 29.0mm x 25.0mm) 2.13 L x 1.14 W x 0.98 H (54.0mm x 29.0mm x 25.0mm) 2.13 L x 1.14 W x 0.98 H (54.0mm x 29.0mm x 25.0mm) 2.13 L x 1.14 W x 0.98 H (54.0mm x 29.0mm x 25.0mm) 2.13 L x 1.14 W x 0.98 H (54.0mm x 29.0mm x 25.0mm)