Comchip Technology CPDER24V
CPDER24V
Part No.:
CPDER24V
Package:
0503 (1308 Metric)
Datasheet:
ShinYuaCPDER24V.pdf
Description:
TVS DIODE 24VWM 47V 0503/SOD723F
  • Related Categories
Package/Case:
0503 (1308 Metric)
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
24V
Voltage-Breakdown(Min):
25V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
47V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
1A (8/20µs)
Power-PeakPulse:
47W
Capacitance@Frequency:
10pF @ 1MHz