Comchip Technology CPDFR24V
CPDFR24V
Part No.:
CPDFR24V
Datasheet:
ShinYuaCPDFR24V.pdf
Description:
TVS DIODE 24VWM 47V 1005/SOD323F
ProductStatus:
Active
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
24V
Voltage-Breakdown(Min):
25V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
47V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
1A (8/20µs)
Power-PeakPulse:
47W
Capacitance@Frequency:
10pF @ 1MHz