Vishay Dale CRMA2512AF15M0FKEF
CRMA2512AF15M0FKEF
Part No.:
CRMA2512AF15M0FKEF
Datasheet:
ShinYuaCRMA2512AF15M0FKEF.pdf
Description:
RES 15M OHM 1% 1W 2512
Resistance:
15 MOhms
Tolerance:
±1%
Power(Watts):
1W
Features:
Automotive AEC-Q200, High Voltage
TemperatureCoefficient:
±100ppm/°C
OperatingTemperature:
-55°C ~ 155°C
Size/Dimension:
0.250 L x 0.126 W (6.35mm x 3.20mm)
Height-Seated(Max):
0.029 (0.73mm)