Sensata-Crydom DR24D12X
DR24D12X
Part No.:
DR24D12X
Datasheet:
ShinYuaDR24D12X.pdf
Description:
SSR RELAY SPST-NO 12A 24-280V
Packaging:
Bulk,Box
OutputType:
AC, Zero Cross
Voltage-Input:
4 ~ 32VDC
Voltage-Load:
24 V ~ 280 V
LoadCurrent:
12 A