E-T-A ESS31-TC-001-DC24V-3,6A
ESS31-TC-001-DC24V-3,6A
Part No.:
ESS31-TC-001-DC24V-3,6A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYuaESS31-TC-001-DC24V-3,6A.pdf
Description:
CIR BRKR SOLID STATE 3.6A 24VDC
Packaging:
Bulk
Series:
ESS31-T
ProductStatus:
Active
MountingType:
DIN Rail
BreakerType:
Solid State
CurrentRating(Amps):
3.6A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
24 V