TE Connectivity Laird EXE806SFU
EXE806SFU
Part No.:
EXE806SFU
Datasheet:
ShinYuaEXE806SFU.pdf
Description:
RF ANT 836MHZ WHIP STR SFU CONN
ProductStatus:
Active
RFFamily/Standard:
FrequencyGroup:
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band):
836MHz
FrequencyRange:
806MHz ~ 866MHz
Termination:
SFU
Height(Max):
8.900 (226.06mm)