TE Connectivity Laird EXE806SM
EXE806SM
Part No.:
EXE806SM
Datasheet:
ShinYuaEXE806SM.pdf
Description:
RF ANT 836MHZ WHIP STR SMA MALE
ProductStatus:
Obsolete
RFFamily/Standard:
FrequencyGroup:
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band):
836MHz
FrequencyRange:
806MHz ~ 866MHz
Termination:
SMA Male
Height(Max):
8.900 (226.06mm)