TE Connectivity Laird EXE902MD
EXE902MD
Part No.:
EXE902MD
Datasheet:
ShinYuaEXE902MD.pdf
Description:
RF ANT 931MHZ WHIP STR MD CONN
ProductStatus:
Obsolete
RFFamily/Standard:
FrequencyGroup:
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band):
931MHz
FrequencyRange:
902MHz ~ 960MHz
Termination:
MD
Height(Max):
8.300 (210.82mm)