Omron Electronics Inc-EMC Div G3VM101ERTR
G3VM101ERTR
Part No.:
G3VM101ERTR
Package:
6-SMD (0.300, 7.62mm)
Datasheet:
ShinYuaG3VM101ERTR.pdf
Description:
SSR RELAY SPST-NO 2A 0-100V
  • Related Categories
Package/Case:
6-SMD (0.300, 7.62mm)
Voltage-Input:
1.33VDC
Voltage-Load:
0 V ~ 100 V
LoadCurrent:
2 A
On-StateResistance(Max):
200 mOhms