Omron Electronics Inc-EMC Div G3VM-351E(TR)
G3VM-351E(TR)
Part No.:
G3VM-351E(TR)
Package:
6-SMD (0.300, 7.62mm)
Datasheet:
ShinYuaG3VM-351E(TR).pdf
Description:
SSR RELAY SPST-NO 120MA 0-350V
  • Related Categories
Package/Case:
6-SMD (0.300, 7.62mm)
Voltage-Input:
1.15VDC
Voltage-Load:
0 V ~ 350 V
LoadCurrent:
120 mA
On-StateResistance(Max):
50 Ohms