Omron Electronics Inc-EMC Div G3VM-351VY(TR05)
G3VM-351VY(TR05)
Part No.:
G3VM-351VY(TR05)
Package:
4-SOP (0.179, 4.55mm)
Datasheet:
ShinYuaG3VM-351VY(TR05).pdf
Description:
SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V
  • Related Categories
Package/Case:
4-SOP (0.179, 4.55mm)
Voltage-Input:
1.27VDC
Voltage-Load:
0 V ~ 350 V
LoadCurrent:
110 mA
On-StateResistance(Max):
50 Ohms