Signal Transformer HCTI-330-5.2
HCTI-330-5.2
Part No.:
HCTI-330-5.2
Datasheet:
ShinYuaHCTI-330-5.2.pdf
Description:
FIXED IND 330UH 5.2A 67 MOHM TH
Inductance:
330 µH
Tolerance:
±15%
CurrentRating(Amps):
5.2 A
DCResistance(DCR):
67mOhm Max
OperatingTemperature:
-55°C ~ 105°C
InductanceFrequency-Test:
1 kHz