Songtian Electronics Co., Ltd - use 4378 MF2030004M1DN0CSB0
MF2030004M1DN0CSB0
Part No.:
MF2030004M1DN0CSB0
Manufacturer:
Songtian Electronics Co., Ltd - use 4378
Category:
Inrush Current Limiters (ICL)
Package:
Datasheet:
ShinYuaMF2030004M1DN0CSB0.pdf
Description:
ICL 30 OHM 20% 4A 20MM
Packaging:
Bag
Series:
PS
ProductStatus:
Active
R@25°C:
30 Ohms
Tolerance:
±20%
Current-SteadyStateMax:
4 A
R@Current:
Diameter:
0.787 (20.00mm)
LeadSpacing:
0.394 (10.00mm)