OptiFuse MRCBP-H-15C
MRCBP-H-15C
Part No.:
MRCBP-H-15C
Manufacturer:
OptiFuse
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYuaMRCBP-H-15C.pdf
Description:
CIR BRKR 15A 32VDC PUSH-RESET
Packaging:
Bulk
Series:
MRCBP-H
ProductStatus:
Active
MountingType:
Chassis Mount
BreakerType:
CurrentRating(Amps):
15A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
32 V