OptiFuse MRCBP-H-25C
MRCBP-H-25C
Part No.:
MRCBP-H-25C
Datasheet:
ShinYuaMRCBP-H-25C.pdf
Description:
CIR BRKR 25A 32VDC PUSH-RESET
Series:
MRCBP-H
CurrentRating(Amps):
25A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
32 V