OptiFuse MRCBP-N-30C
MRCBP-N-30C
Part No.:
MRCBP-N-30C
Datasheet:
ShinYuaMRCBP-N-30C.pdf
Description:
CIR BRKR 30A 32VDC PUSH-RESET
Series:
MRCBP-N
CurrentRating(Amps):
30A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
32 V