NuWaves Engineering NW-PA-ULSC-20-C01-S01
NW-PA-ULSC-20-C01-S01
Part No.:
NW-PA-ULSC-20-C01-S01
Datasheet:
NW-PA-ULSC-20-C01-S01.pdf
Description:
500 MHz - 6.0 GHz, 20 W
Frequency:
500MHz ~ 6GHz
P1dB:
Gain:
38dB
Voltage-Supply:
20V ~ 32V
Current-Supply:
2.2A