E-T-A REX12D-TA2-100-DC24V-2A/2A
REX12D-TA2-100-DC24V-2A/2A
Part No.:
REX12D-TA2-100-DC24V-2A/2A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYuaREX12D-TA2-100-DC24V-2A/2A.pdf
Description:
CIR BRKR SOLID STATE 2A 24VDC
Packaging:
Bulk
Series:
REX12D
ProductStatus:
Active
MountingType:
DIN Rail
BreakerType:
Solid State
CurrentRating(Amps):
2A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
24 V