E-T-A REX12D-TA2-100-DC24V-4A/4A
REX12D-TA2-100-DC24V-4A/4A
Part No.:
REX12D-TA2-100-DC24V-4A/4A
Datasheet:
ShinYuaREX12D-TA2-100-DC24V-4A/4A.pdf
Description:
CIR BRKR SOLID STATE 4A 24VDC
Packaging:
Bulk
Series:
REX12D
BreakerType:
Solid State
CurrentRating(Amps):
4A
VoltageRating-AC:
VoltageRating-DC:
24 V