Panduit Corp S100X125VAA
S100X125VAA
Part No.:
S100X125VAA
Manufacturer:
Panduit Corp
Category:
Labels, Labeling
Package:
Datasheet:
ShinYuaS100X125VAA.pdf
Description:
THE S100X125VAA THERMAL TRANSFER
Packaging:
Bulk
Series:
WrapID™
ProductStatus:
Active
LabelType:
Self Laminating
LabelSize:
1.00 W x 1.25 L (25.4mm x 31.8mm); Cable O.D. 0.12 ~ 0.28 (3.0mm ~ 7.1mm)
Color:
White
Material:
Vinyl
Category:
Labels, Labeling
Datasheet:
ShinYuaS100X125VAA.pdf
1. How to order S100X125VAA on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the S100X125VAA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of S100X125VAA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S100X125VAA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image S100X150VAA S100X125VAA S100X225VAA
Part Number S100X150VAA S100X125VAA S100X225VAA
Manufacturer Panduit Corp Panduit Corp Panduit Corp
Packaging Bulk Bulk Bulk
Series WrapID™ WrapID™ WrapID™
ProductStatus Active Active Active
LabelType Self Laminating Self Laminating Self Laminating
LabelSize 1.00 W x 1.25 L (25.4mm x 31.8mm); Cable O.D. 0.12 ~ 0.28 (3.0mm ~ 7.1mm) 1.00 W x 1.25 L (25.4mm x 31.8mm); Cable O.D. 0.12 ~ 0.28 (3.0mm ~ 7.1mm) 1.00 W x 1.25 L (25.4mm x 31.8mm); Cable O.D. 0.12 ~ 0.28 (3.0mm ~ 7.1mm)