Panduit Corp S100X225VAA
S100X225VAA
Part No.:
S100X225VAA
Datasheet:
ShinYuaS100X225VAA.pdf
Description:
THE S100X225VAA THERMAL TRANSFER
LabelSize:
1.00 W x 2.25 L (25.4mm x 57.2mm); Cable O.D. 0.24 ~ 0.48 (6.1mm ~ 12.2mm)
Datasheet:
ShinYuaS100X225VAA.pdf
1. How to order S100X225VAA on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the S100X225VAA price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of S100X225VAA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S100X225VAA.
Image S100X150VAA S100X125VAA S100X225VAA
Part Number S100X150VAA S100X125VAA S100X225VAA
LabelSize 1.00 W x 2.25 L (25.4mm x 57.2mm); Cable O.D. 0.24 ~ 0.48 (6.1mm ~ 12.2mm) 1.00 W x 2.25 L (25.4mm x 57.2mm); Cable O.D. 0.24 ~ 0.48 (6.1mm ~ 12.2mm) 1.00 W x 2.25 L (25.4mm x 57.2mm); Cable O.D. 0.24 ~ 0.48 (6.1mm ~ 12.2mm)