Microchip Technology SMAJ22CE3/TR13
SMAJ22CE3/TR13
Part No.:
SMAJ22CE3/TR13
Manufacturer:
Microchip Technology
Datasheet:
ShinYuaSMAJ22CE3/TR13.pdf
Description:
TVS DIODE 22VWM 39.4VC DO214AC
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
22V
Voltage-Breakdown(Min):
24.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
39.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
12.7A
Power-PeakPulse:
500W
OperatingTemperature:
-65°C ~ 150°C (TJ)