Microchip Technology SMAJ54CE3/TR13
SMAJ54CE3/TR13
Part No.:
SMAJ54CE3/TR13
Manufacturer:
Microchip Technology
Datasheet:
ShinYuaSMAJ54CE3/TR13.pdf
Description:
TVS DIODE 54VWM 96.3VC DO214AC
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
54V
Voltage-Breakdown(Min):
60V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
96.3V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
5.2A
Power-PeakPulse:
500W
OperatingTemperature:
-65°C ~ 150°C (TJ)