Microchip Technology SMAJ58E3/TR13
SMAJ58E3/TR13
Part No.:
SMAJ58E3/TR13
Manufacturer:
Microchip Technology
Datasheet:
ShinYuaSMAJ58E3/TR13.pdf
Description:
TVS DIODE 58VWM 103VC DO214AC
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
58V
Voltage-Breakdown(Min):
64.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
103V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
4.9A
Power-PeakPulse:
500W
OperatingTemperature:
-65°C ~ 150°C (TJ)