Comchip Technology SMBJ22A-HF
SMBJ22A-HF
Part No.:
SMBJ22A-HF
Manufacturer:
Comchip Technology
Package:
DO-214AA, SMB
Datasheet:
ShinYuaSMBJ22A-HF.pdf
Description:
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AA
  • Related Categories
Package/Case:
DO-214AA, SMB
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
22V
Voltage-Breakdown(Min):
24.4V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
35.5V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
16.9A
Power-PeakPulse:
600W
OperatingTemperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)