Antenova SRF2I019-200
SRF2I019-200
Part No.:
SRF2I019-200
Datasheet:
ShinYuaSRF2I019-200.pdf
Description:
RF ANT 868MHZ/915MHZ FLAT PATCH
FrequencyGroup:
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band):
868MHz, 915MHz
FrequencyRange:
863MHz ~ 870MHz, 902MHz ~ 928MHz
Features:
Cable - 200mm
Height(Max):
0.006 (0.15mm)
Datasheet:
ShinYuaSRF2I019-200.pdf
1. How to order SRF2I019-200 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the SRF2I019-200 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SRF2I019-200?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SRF2I019-200.
Image SRF2I019-100 SRF2I019-150 SRF2I019-200
Part Number SRF2I019-100 SRF2I019-150 SRF2I019-200
FrequencyGroup UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz) UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency(Center/Band) 868MHz, 915MHz 868MHz, 915MHz 868MHz, 915MHz
FrequencyRange 863MHz ~ 870MHz, 902MHz ~ 928MHz 863MHz ~ 870MHz, 902MHz ~ 928MHz 863MHz ~ 870MHz, 902MHz ~ 928MHz
Power-Max - - -
Features Cable - 200mm Cable - 200mm Cable - 200mm
MountingType Adhesive Adhesive Adhesive
Height(Max) 0.006 (0.15mm) 0.006 (0.15mm) 0.006 (0.15mm)