SCHURTER Inc. TA45-ABFXLJ28C0
TA45-ABFXLJ28C0
Part No.:
TA45-ABFXLJ28C0
Datasheet:
ShinYuaTA45-ABFXLJ28C0.pdf
CurrentRating(Amps):
2.8A
VoltageRating-AC:
240 V
VoltageRating-DC:
60 V