SCHURTER Inc. TA45-ABFYMJ16C0
TA45-ABFYMJ16C0
Part No.:
TA45-ABFYMJ16C0
Datasheet:
ShinYuaTA45-ABFYMJ16C0.pdf
CurrentRating(Amps):
1.6A
VoltageRating-AC:
240 V
VoltageRating-DC:
60 V