Comchip Technology TV02W780B-HF
TV02W780B-HF
Part No.:
TV02W780B-HF
Datasheet:
ShinYuaTV02W780B-HF.pdf
Description:
TVS DIODE 78VWM 126VC SOD123
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
78V
Voltage-Breakdown(Min):
86.7V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
126V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
1.59A
Power-PeakPulse:
200W
OperatingTemperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)