Comchip Technology TV02W800B-HF
TV02W800B-HF
Part No.:
TV02W800B-HF
Package:
SOD-123
Datasheet:
ShinYuaTV02W800B-HF.pdf
Description:
TVS DIODE 80VWM 129VC SOD123
  • Related Categories
Package/Case:
SOD-123
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
80V
Voltage-Breakdown(Min):
88.8V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
129V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
1.55A
Power-PeakPulse:
200W
OperatingTemperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)