Comchip Technology TV06A280J-HF
TV06A280J-HF
Part No.:
TV06A280J-HF
Package:
DO-214AC, SMA
Datasheet:
ShinYuaTV06A280J-HF.pdf
Description:
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AC
  • Related Categories
Package/Case:
DO-214AC, SMA
Packaging:
Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
28V
Voltage-Breakdown(Min):
31.1V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
45.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
13.2A
Power-PeakPulse:
600W
OperatingTemperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)