Comchip Technology TV06B191J-HF
TV06B191J-HF
Part No.:
TV06B191J-HF
Datasheet:
ShinYuaTV06B191J-HF.pdf
Description:
TVS DIODE 190VWM 307.8VC DO214AA
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
190V
Voltage-Breakdown(Min):
211V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
307.8V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
1.95A
Power-PeakPulse:
600W