Comchip Technology TV06B280J-HF
TV06B280J-HF
Part No.:
TV06B280J-HF
Datasheet:
ShinYuaTV06B280J-HF.pdf
Description:
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AA
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
28V
Voltage-Breakdown(Min):
31.1V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
45.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
13.22A
Power-PeakPulse:
600W