Comchip Technology TV06B640J-HF
TV06B640J-HF
Part No.:
TV06B640J-HF
Datasheet:
ShinYuaTV06B640J-HF.pdf
Description:
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AA
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
64V
Voltage-Breakdown(Min):
71.1V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
103V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
5.83A
Power-PeakPulse:
600W