Comchip Technology TV30C450J-HF
TV30C450J-HF
Part No.:
TV30C450J-HF
Datasheet:
ShinYuaTV30C450J-HF.pdf
Description:
TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
Voltage-ReverseStandoff(Typ):
45V
Voltage-Breakdown(Min):
50V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp:
72.7V
Current-PeakPulse(10/1000µs):
41.27A
Power-PeakPulse:
3000W (3kW)
OperatingTemperature:
-55°C ~ 150°C (TJ)