Amphenol RF U-1PU-113-200B2
U-1PU-113-200B2
Part No.:
U-1PU-113-200B2
Datasheet:
ShinYuaU-1PU-113-200B2.pdf
Description:
AMC4 PLUG TO AMC4 PLUG ON 1.13MM
Length:
7.874 (200.00mm)
CableType:
1.13mm OD Coaxial Cable
OverallImpedance:
50 Ohms
Frequency-Max:
6 GHz
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
Datasheet:
ShinYuaU-1PU-113-200B2.pdf
1. How to order U-1PU-113-200B2 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the U-1PU-113-200B2 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of U-1PU-113-200B2?
Image U-1PU-113-100B2 U-1PU-113-050B2 U-1PU-113-200B2 U-1PU-113-250B2 U-1PU-113-300B2
Part Number U-1PU-113-100B2 U-1PU-113-050B2 U-1PU-113-200B2 U-1PU-113-250B2 U-1PU-113-300B2
Length 7.874 (200.00mm) 7.874 (200.00mm) 7.874 (200.00mm) 7.874 (200.00mm) 7.874 (200.00mm)
CableType 1.13mm OD Coaxial Cable 1.13mm OD Coaxial Cable 1.13mm OD Coaxial Cable 1.13mm OD Coaxial Cable 1.13mm OD Coaxial Cable
CableImpedance - - - - -
ConnectorImpedance - - - - -
OverallImpedance 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms 50 Ohms
Frequency-Max 6 GHz 6 GHz 6 GHz 6 GHz 6 GHz
Color Black Black Black Black Black
Features - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C