Sumida America Components Inc. UU9LFNP-B-B103
UU9LFNP-B-B103
Part No.:
UU9LFNP-B-B103
Manufacturer:
Sumida America Components Inc.
Category:
Common Mode Chokes
Package:
Datasheet:
ShinYuaUU9LFNP-B-B103.pdf
Description:
CMC 10MH 200MA 2LN TH
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Series:
UU
ProductStatus:
Active
FilterType:
Power Line
NumberofLines:
2
Impedance@Frequency:
Inductance@Frequency:
10 mH @ 1 kHz
CurrentRating(Max):
200mA
DCResistance(DCR)(Max):
4Ohm
VoltageRating-DC:
VoltageRating-AC:
OperatingTemperature:
Ratings:
ApprovalAgency:
Features:
MountingType:
Through Hole
Size/Dimension:
0.650 L x 0.433 W (16.50mm x 11.00mm)
Height(Max):
0.650 (16.50mm)
Category:
Common Mode Chokes
Datasheet:
ShinYuaUU9LFNP-B-B103.pdf
1. How to order UU9LFNP-B-B103 on Shenzhen Shinyua Technology Co., Ltd.?
3. Are the UU9LFNP-B-B103 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of UU9LFNP-B-B103?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Image UU9LFNP-B103 UU9LFNP-B222 UU9LFNP-B472 UU9LFNP-B-B103 UU9LFHNP-HB471
Part Number UU9LFNP-B103 UU9LFNP-B222 UU9LFNP-B472 UU9LFNP-B-B103 UU9LFHNP-HB471
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series UU UU UU UU UU
ProductStatus Active Active Active Active Active
FilterType Power Line Power Line Power Line Power Line Power Line
NumberofLines 2 2 2 2 2
Impedance@Frequency - - - - -
Inductance@Frequency 10 mH @ 1 kHz 10 mH @ 1 kHz 10 mH @ 1 kHz 10 mH @ 1 kHz 10 mH @ 1 kHz
CurrentRating(Max) 200mA 200mA 200mA 200mA 200mA
DCResistance(DCR)(Max) 4Ohm 4Ohm 4Ohm 4Ohm 4Ohm
VoltageRating-DC - - - - -
VoltageRating-AC - - - - -
OperatingTemperature - - - - -
Ratings - - - - -
ApprovalAgency - - - - -
Features - - - - -
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 0.650 L x 0.433 W (16.50mm x 11.00mm) 0.650 L x 0.433 W (16.50mm x 11.00mm) 0.650 L x 0.433 W (16.50mm x 11.00mm) 0.650 L x 0.433 W (16.50mm x 11.00mm) 0.650 L x 0.433 W (16.50mm x 11.00mm)
Height(Max) 0.650 (16.50mm) 0.650 (16.50mm) 0.650 (16.50mm) 0.650 (16.50mm) 0.650 (16.50mm)