E-T-A 413-K34-LN2-80A
413-K34-LN2-80A
Part No.:
413-K34-LN2-80A
Manufacturer:
E-T-A
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
ShinYua413-K34-LN2-80A.pdf
Description:
CIR BRKR THRM 80A 115VAC/28VDC
Packaging:
Bulk
Series:
413
ProductStatus:
Active
MountingType:
Panel Mount
BreakerType:
Thermal
CurrentRating(Amps):
80A
VoltageRating-AC:
115 V
VoltageRating-DC:
28 V